Míša Trinity Mazná

Je mi 23 let a na táboře budu už po sedmé hlavní vedoucí. Studuji matfyz, a to konkrétně učitelství matematiky a informatiky. Baví mě divoká dobrodružství, ale i klidné vyrábění či zpívání s kytarou. Nejvíc mě na táboře baví hrát divadla nebo vymýšlet výplňkový program (krátká procházka do neznáma nebo brodění potokem).

Káťa Bouchalová

Studuji učitelství matematiky a angličtiny – a tím mě taky baví trávit většinu času. Jinak ráda čtu knížky, kreslím, poslouchám hudbu a ráda si občas zahraji na klavír nebo kytaru.
Na táboře jsem zástupce hlavní vedoucí.

Verča Mazná

Jmenuji se Verča (ale všichni mi říkají spíš Vero) a je mi 21 let. Hraji na housle a baví mě frisbee. Na táboře dělám zdravotnici. Jinak se však asi nejčastěji uvidíme na duchovních programech a hrách. Samozřejmě budu ale večer vyprávět pohádky nebo s vámi něco hrát během workshopů. Těším se na vás!

Kiki Königová

Je mi 24 let a jsem odkojená branickými tábory. Poprvé jsem na táboře byla v půl roce, pravidelně jsem začala jezdit až tak v šesti letech. Od šestnácti jezdím jako vedoucí a mohu vám říct, že bez branického tábora není žádné pořádné léto. Zatím jsem se zdárně zvládla vyhnout všem důležitým táborovým funkcím, jako je zdravotník, hlavas atd., takže si tábor užívám jako malá a je mi smutno, když skončí. Studuji sociální práci na FF UK a ve volném čase vedu v Braníku odrost.

Kuba Odlas

Na táboře se nejvíc podílím na fyzických aktivitách, jako jsou etapové hry či pohybové dopolední programy nebo koupání. Ve volném čase ale také rád fotím, rád chodím do přírody, jezdím na vodácké akce apod. Tábory mě baví, protože člověk tráví většinu času venku, vyřádí se, třeba i kreativně. Sám mám na svoje letní tábory krásné vzpomínky a chtěl bych dětem pomoct vytvořit si taky takové vzpomínky.

Jaroslav F. Pechar

Jaroslav Pechar, čtvrt století farář půl z toho na vesnici a půl z toho v Braníku. Ženatý, dvě dcery, 4 vnoučata.

Milovník Medvídka Pú, hraní na ukulele a kytaru, sociálních sítí, šifrování a uzlování, strakatých kravat a ponožek. Mimo bohoslužebných aktivit mívám jako nejstarší účastník na táboře na starosti ještě kontakt s místní veřejností.

Tadeáš Chadima

Je mi 20 let a pocházím z Ledenic. V Praze jsem vystudoval elektrotechnickou školu. Baví mě logické hry a manuální práce (například práce s dřevem). Rád dětem pomůžu s technickými problémy nebo si s nimi zahraji stolní hry. Na táborech jsem udělal své první krůčky a velmi jsem si užil každý tábor. Rád bych tedy byl u stejných vzpomínek ostatních dětí.

Hana Bedrníková

Jsem Hana na táboře se budeme potkávat všude možně, ale převážně na ducháčcích. Studuji na gymnáziu Budějovická a chodím na gymnastiku ve školním roce vedu v Branickém sboru dorost.

Adam Jindra

Je mi 19 let. Pocházím z Ledenic u Českých Budějovic. Na táboře se primárně věnuji manuální práci, ale také se účastním všech možných etapovek a jiných her. Ve svém volném čase dělám vedoucího na přírodovědném kroužku v Ledenicích. Rád pracuji doma na zahradě. Jako dítě jsem si letní tábory užíval, tudíž se snažím tvořit dobrou atmosféru, abychom si tábor všichni užili.

Jonáš Hunal

Jsem dlouhodobý účastník Branických táborů, vandrů, výprav a podobných akcí. Studuji obor IT na SPŠE V Úžlabině. Jako vedoucí jedu poprvé a na táboře se budu nejvíce podílet na etapových hrách a různých pohybových aktivitách či workshopech.

Amélie Rabelová

Už od mala jezdím na tábor, na výpravy a chodím na dorost, takže jsem s většinou vedoucích vyrostla. Na táboře budu na workshopech, ducháčcích, hrách a v kuchyni. Moc se teším až budu s dětmi trávit volný čas a povídat si s nimi. Studuji na gymnáziu, většinu času stepuju, hraju na bicí a flétnu a ve volném čase ráda fotím.

Jakub Bouška

Je mi 19 let a od října budu navštěvovat Matfyz. Mám rád sport, deskové a počítačové hry a matematiku. Rád se učím novým věcem a do všeho jdu s nadšením.

Zdíša Chadimová

Jmenuju se Zdíša. Chodím do evangelického kostela v Baníku a zde také dělám vedoucího dorostu. Na táboře se budeme potkávat například na ducháčcích. Během školního roku se učastním divadelního kroužku. Chodím na Evangelickou akademii.

Terka Matkovská

Jsem Terka. Na malý tábor pojedu poprvé jako praktikantka. Jako účastnice jsem jezdila na tábory už dlouho. Účastním se taky odrostu v našem kostele a někdy i na malým dorostu jako pomocná ruka. Na táboře budu dělat to co bude potřeba, ale sama se ráda věnuji malování.

Alenka Vondroušová

Jmenuji se Alena (říkají mi Alenka) a v tomto školním roce jsem se začala věnovat mladšímu dorostu. Letos pojedu poprvé jako praktikantka na malý tábor. Na táboře se na mě můžete obrátit, třeba když vám bude smutno nebo budete-li potřebovat s něčím pomoci. Studuji v prvním ročníku na Gymnáziu Milady Horákové a ráda hraji na ukulele.

Adam Weiner

V minulých letech tu též působili:

• Armin Procházka
  • Ondřej Hunal
  • Ráchel Kopůncová (zasloužilá zdravotnice)
  • Eliáš Cizl
  • Marie Hunalová
  • Pája Kroužková
  • Mája Kočí
  • Kristián König
  • Martina Stralczynská (bývalá hlavní vedoucí)
  • Mikuláš Fantys
  • Zuza Drápalová (kuchařka)
  • Benjamin Roll
  • Tomáš Plhák
  • Alžběta Slabá
  • Eliška Zlonická
  • Lukáš Drápal (bývalý hlavní vedoucí)
  • Milan Bareš
  • Martin Pleskot
  • Dan Ámos Friedrich
  • Esther Hyhlíková
  • Magda Slabá
  • Jarka Pecharová
  • Adéla Bedrníková
  • Lenka Pecharová
  • Tomáš Bedrník
  • Kristýna Plháková
  • Miloš F. Pechar – táborový chůva
  • Martin Pinc
  • Maruška Procházková
  • Martina Thomsonová

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.