Info

Milí rodiče,

rádi bychom Vás informovali o táboru pořádaném sborem Českobratrské církve evangelické Praha 4 – Braník. Je určen pro děti mezi šesti a deseti lety a koná se v termínu od 28. července do 11. srpna 2017. Tábor se bude konat na táborové základně na kraji lesa u obce Olešínky na Vysočině. Stejně jako v minulých letech i letos plánujeme zajímavý program, ve kterém nechybí poznávání přírody, sport, muzika, tvořivé dílny, divadlo, biblické programy, šifrování, noční hry a další.

Cena tábora je 3500 Kč při zaplacení do 30. června, poté 3700 Kč. Pokud by ale výše ceny měla být důvodem neúčasti dítěte na táboře, není problém domluvit individuální slevu. Na druhou stranu, budete-li chtít přispět o něco vyšší částkou, nebudeme se zlobit.
Číslo účtu je: 269571244/0300, variabilní symbol pak rodné číslo dítěte.

Elektronickou přihlášku naleznete v menu pod záložkou „Přihláška“. Dáváte-li přednost klasické písemné podobě, je tam i přihláška k vytisknutí, kterou můžete zaslat poštou na adresu: Michaela Mazná, Lohniského 7, Praha 5, 152 00. Jestliže jste již rozhodnuti své děti na tábor poslat, prosíme o brzké přihlášení. Pomůžete nám tak lépe plánovat.
Je ovšem nutné přihlásit se nejpozději do 30. června!

Pro inspiraci přidáváme několik odkazů na další letní akce:

Tábor pro starší děti Pecka taktéž pořádaný pod záštitou sboru ČCE Praha – Braník a YMCA Braník, vodácké a putovní tábory YMCA Braník organizované občanským sdružením YMCA Braník.

Za všechny vedoucí zdraví a jakékoli dotazy se ráda pokusí zodpovědět

                  Michaela Mazná (736 789 454, mysakmazplus@gmail.com)